Dávkovač na mýdlo a difuzér Noblesse SPA, Nachtmann

Kód: NM103679
1 399 Kč –5 %
Dávkovač na mýdlo a difuzér NOBLESSE SPA, Nachtmann
1 399 Kč –5 % 1 329 Kč / balení 665 Kč / 1 ks
Objednávka do výroby (dodání cca 2 měsíce)
Můžeme doručit do:
30.12.2021

NOBLESSE SPA Atraktivní sada dávkovače mýdla, krémů, šamponu a difuzéru vůně, která je dokonalým dárkem pro každého, kdo si cení zdraví, krásy a pohody! Všechny položky jsou znovu naplnitelné a jsou nabízeny prázdné, připravené k naplnění vaším oblíbeným krémem, mýdlem nebo vůní. Dávkovač má objem 345 ml. Difuzér prostorové vůně je dodáván s elegantními černými aromatickými tyčinkami a po naplnění pokojovou vůní podle vašeho výběru zajišťuje odpočinek a relaxaci se stylovým prostředím. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncept SPA společnosti Nachtmann NOBLESSE odráží 180 let zkušeností a dovedností ve výrobě vysoce kvalitního křišťálového skla. Nachtmann SPA NOBLESSE přináší do vašeho domova nádech luxusu. Dávkovače mýdla nebo sprchového gelu, ale i šamponu jsou k dispozici ve velikostech 345 ml a 445 ml a jsou vybaveny víkem a pumpičkou z nerezové oceli. Jsou vhodné na mýdlo, krém na ruce nebo na dezinfekci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dávkovače na mýdlo
Barva: čirá
Typ výrobku: Dávkovače na mýdlo, Difuzéry
Série: Noblesse
Sleva %%%: 10-20 %
Materiál: křišťálové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Sklenice, vázy a dekorace Nachtmann jsou synonymem pro mimořádnou kvalitu z rukou zkušených Šumavských a Bavorských sklářů, jejichž umění se dědí již několik generací. Tradice výroby od roku 1834, kdy sklář Michael Nachtmann zakládá společnost F.X. Nachtmann. Společnost zpočátku vyrábí své výrobky v místě Unterhütte poblíž Herzogau v Bavorském lese. V roce 1983 položeny základy pro nové nejmodernější křišťálové zařízení ve Weidenu. V roce 1995 Nachtmann přebírá továrnu Amberg od Rosenthalu za účelem rozšíření svých vlastních výrobních zařízení strojově vyráběných skleněných výrobků. Od roku 2004 spadá pod koncern RIEDEL. Vše začíná pečlivým výběrem surovin. Primárními složkami pro vysokou sklářskou výrobu jsou křemenný písek, oxid kovu, oxidy alkalických kovů a vápno. Veškeré složky se taví při cca 1500 ° C. Tekuté sklo je následně lisováno do forem. Následuje mnoho dalších produkčních kroků až po finálové leštění. Moderní technologie a velmi přesná kontrola kvality zajišťují úspěch a vysokou kvalitu.

  • Trvanlivé produkty - dlouhodobě a opakovaně použitelné po mnoho let.
  • Křišťálové sklo je inertní a nereaguje s látkami nebo materiály, které přicházejí do styku (na rozdíl od plastů, které mohou například uvolňovat bisfenol A (BPA)). Výrobní procesy jsou zcela bez BPA (bez plastu).
  • Křišťálové sklo vyhovuje všem známým migračním limitům a je plně certifikováno pro bezpečné použití s jídlem a pitím. 100% recyklovatelné.
  • Certifikace Green Dot (výrobní závody Německo - společnost se zavázala k využití a recyklaci) 45% FSC® - Forest Stewardship