Filtrační patrony Maxtra + Hard Water 2ks, BRITA

Kód: 1038698
390 Kč –3 %
Filtrační patrony Maxtra + Hard Water 2ks, BRITA
390 Kč –3 % 380 Kč / balení 190 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 balení)
Můžeme doručit do:
21.1.2022

Maxtra + Hard Water ke konvicím BRITA Pure Perfomance“ je především zaměřen na snížení tvrdosti vody, ale také samozřejmě na zachycování nečistot z vody a vylepšení její chuti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 ks Filtrů BRITA Maxtra + Hard Water

Patrona obsahuje efektivní iontoměničové kuličky výrazně změkčují vodu, pomáhají tak chránit kuchyňské spotřebiče před vodním kamenem, snižují obsah kovů, jako je měď a olovo. Velmi hustá síťka zadržuje nečistoty z vodovodního potrubí. Aktivní uhlíkové kuličky zadržují chlor a snižují výskyt stopových nečistot, jako jsou vybrané herbicidy, pesticidy a farmaceutické látky. Šetrné k životnímu prostředí, žádné nadbytečné obaly, žádné nošení těžkých lahví z obchodu Ideální pro lokality s  tvrdou vodou.

Proč si zvolit filtr Brita Maxtra + Hard Water ?

• Voda s výbornou chutí – z běžné kohoutkové vody se stává chutná, čerstvě filtrovaná voda Brita

• Lahodné horké nápoje – Uvolňuje plnou chuť a vůni čaje, kávy a espressa

• Ideální na vaření – Poskytuje ideální vodu pro přípravu zdravých jídel

• Ochrana spotřebičů – méně usazenin znamená delší životnosti pro Vaše spotřebiče

• Německá kvalita a design – spolehlivost prověřená desetiletími použití

Jak připravit filtrační patronu MAXTRA + Pure Performance krok za krokem: 1. Naplňte promytý džbánek BRITA studenou vodou. 4. Ponořte kazetu do studené vody a jemně ji protřepejte, aby se z ní odstranily vzduchové bubliny. 3. Zatlačte kazetu do nálevky. Uslyšíte charakteristické kliknutí. 4. Filtrujte a vylijte vodu z prvních dvou náplní. Nyní je filtr připraven a můžete si užít vodu s výbornou chutí. Poznámka: Filtrační kazety MAXTRA + jsou kompatibilní s předchozími modely konvic používaných s kazetami MAXTRA i novými konvicemi BRITA nabízenými s kazetami MAXTRA +.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační konvice BRITA
Barva: bílá
Typ výrobku: Filtrační patrony
Materiál: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Brita_Logo_2015

 

Systém filtrace nejen kohoutkové vody BRITA Maxtra pracuje s jedinečným čtyřstupňovým filtračním modelem. V prvním stupni protéká voda jemným síťovým filtrem. Následně speciální iontový měnič sníží obsah vodního kamene (a tím i tvrdost vody) i těžkých kovů, jako olovo a měď.  Ve třetím stupni přijde na řadu aktivní uhlí snižující obsah látek ovlivňujících vůni a chuť vody – zejména chloru. A konečně – ve čtvrté fázi projde voda posledním jemným filtrem, který zachytí i ty nejjemnější usazeniny.

Záleží vám na životním prostředí? Filtrační patrony jej ani zdaleka tolik nezatíží, jako „pet lahve“.