Kávovar French Press digitální, 5KCM0512, nerezový, KitchenAid

Kód: 5KCM0512ESS
ZdarmaZdarma
Kávovar French Press digitální, 5KCM0512, nerezový, KitchenAid
3 090 Kč / ks 3 090 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
High-Tech doplněk, integrovaná váha, LCD disple, časovač…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Téma kávy vyvolává značnou míru emocí v širokém spektru lidí. Skuteční milovníci kávy považují přípravu kávy za jedinečný rituál, od výběru oblíbených kávových zrn, přes jejich mletí, po montáž veškerého potřebného vybavení, až k samotné přípravě kávy a těšení se na výsledný šálek - celý tento proces je považován za relax, a to od začátku až do konce. Proto se náročnější milovníci kávy čím dál častěji přiklánějí k výrobě kávy ve vlastních podmínkách, pomocí svých ověřených metod přípravy. Pro tyto účely vyvinul KitchenAid řadu přístrojů pro manuální přípravu kávy v domácích podmínkách.

KitchenAid French Press připravuje kávu v klasickém stylu „French Press“, ovšem s několika designovými vylepšeními, které dělají tento oblíbený přístroj ještě stylovějším. Samotný výrobek má dvojitou izolaci stěn, které udržují kávu horkou, dokud se ji nerozhodnete podávat. Další vylepšení, které činí výrobek unikátním, je integrovaná váha a časovač. Vhodný poměr kávové sedliny ve vodě, jakož i správná délka přípravy, jsou totiž zcela nezbytné pro příjemný požitek z výsledného šálku kávy. Každý z nás se již setkal s tím, že se mu nechtěně podařilo připravit kávu příliš silnou či naopak velmi slabou, a skončil tak s šálkem kávy, který byl nežádoucí. Zabudovaný časovač s váhou vám pomohou dodržet přesný poměr kávy a vody a zároveň činí přípravu pohodlnější, protože nemusíte vytahovat další vybavení pro přípravu kávy. Metoda přípravy kávy: Metoda přípravy kávy pomocí přístroje „French Press“ využívá tlak k zatlačení kávy na dno karafy po vyluhování, což zachová koncentrovanou chuť kávy. Káva si tak ponechá přirozené oleje, které chrání a zvýrazňují její nezaměnitelné aroma, které je díky tomuto způsobu přípravy bohaté, silné a plné.

Popis stlačovacího ústrojí:

  • Píst a síťový filtr z nerez oceli se silikonovým těsněním.
  • Skládá se ze čtyř samostatných částí: horní část filtru, gumové těsnění, disk síťového filtru a dolní část filtru.  

Vlastnosti a výhody:

  • Na tento model se vztahuje 2 roky záruky
  • Bezdrátový design a  integrovaný kontrolní panel s LCD displejem
  • Integrovaná váha a časovač napájený 2 bateriemi AAA
  • Integrovaná váha  a časovače Váží namletou kávu a vodu nezávisle v jedné nádobě - pro přesný poměr kávy/vody a šas louhování k vytvoření silné a plné kávové chuti
  • Dvojitá stěna Pro optimální udržení teploty
  • Líbivý design z nerezevé oceli Robusní, stabilní a snadná údržba
  • Rukojeť s měkkým úchopem
  • Pohodlné a jednoduché použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary french press
Záruka: 2 roky
Barva: stříbrná
Objem: 740ml
Materiál: nerezová ocel
Hmotnost: 1,1kg
Barva: stříbrná
Položka byla vyprodána…

French Press KitchenAid

Použití, KitchenAid 5KCM0512

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KA-logo

KitchenAid, Americká klasika od roku 1919.

V roce 1919 se narodil první a kultovní kuchyňský robot. Později z něho vyplynula celá řada vysoce výkonných spotřebičů, všechny vytvořené se stejným důrazem na detail, kvalitu řemeslného zpracování, univerzální technologii s nadčasovým designem. KitchenAid je jediná značka kuchyňských spotřebičů, která se zabývá i vývojem výrobků. Díky tomu bude i nadále posouvat hranice svých produktů. Stejně tak můžete posouvat své hranice i Vy, s tím, co s vybavením KitchenAid vytvoříte.

Všechny námi prodávané výrobky KitchenAid pochází z oficiální české distribuce, včetně plné garance záruky, návodu k použití jakož i pozáručního servisu a dostupnosti náhradních dílů.