Křišťálové sklenice na Longdrink Bossa Nova 4ks, 395ml, Nachtmann

Kód: NM92075
699 Kč –6 %
29651 6 kristalove sklenice na longdrink bossa nova 4ks 395ml nachtmann
699 Kč –6 % 659 Kč / balení 165 Kč / 1 ks
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
3.12.2021

Sada 4ks. Zářivě průzračný a luxusní Bavorský bezolovnatý křišťál, 200 let tradice výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 4 ks křišťálových sklenic. Řada Nachtmann Bossa Nova vykouzlí pohodou jako tanec, pro který je pojmenována. Série Bossa Nova plastickým 3D pleteným dekorem, který svádí prsty k doteku a prodlužuje pohodu společně strávenou u stolu. Vysoce kvalitní křišťálové sklo z Bavorské sklárny patřící pod koncern RIEDEL. Sklenice na nealkoholické nápoje, minerálku, džusy ale samozřejmě na oblíbené koktejly: Sex on the Beach, Mochito, Cuba Libre, Tequila Sunrise, Gin and Tonic...

Bezolovnatý křišťál lze bez obav ze šednutí mýt v myčce na nádobí, díky minimálnímu obsahu přidaných látek je velice ohleduplný k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na NEALKO
Barva: čirá
Typ výrobku: Sklenice
Série: Bossa Nova
Druh Nápoje: Koktejl, Nealko
Materiál: křišťálové sklo
Objem (ml): 395
Materiál: Křišťálové sklo
Typ skla: bezolovnatý křišťál
Výška (mm): 150
Průměr (mm): 81

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Sklenice, vázy a dekorace Nachtmann jsou synonymem pro mimořádnou kvalitu z rukou zkušených Šumavských a Bavorských sklářů, jejichž umění se dědí již několik generací. Tradice výroby od roku 1834, kdy sklář Michael Nachtmann zakládá společnost F.X. Nachtmann. Společnost zpočátku vyrábí své výrobky v místě Unterhütte poblíž Herzogau v Bavorském lese. V roce 1983 položeny základy pro nové nejmodernější křišťálové zařízení ve Weidenu. V roce 1995 Nachtmann přebírá továrnu Amberg od Rosenthalu za účelem rozšíření svých vlastních výrobních zařízení strojově vyráběných skleněných výrobků. Od roku 2004 spadá pod koncern RIEDEL. Vše začíná pečlivým výběrem surovin. Primárními složkami pro vysokou sklářskou výrobu jsou křemenný písek, oxid kovu, oxidy alkalických kovů a vápno. Veškeré složky se taví při cca 1500 ° C. Tekuté sklo je následně lisováno do forem. Následuje mnoho dalších produkčních kroků až po finálové leštění. Moderní technologie a velmi přesná kontrola kvality zajišťují úspěch a vysokou kvalitu.

  • Trvanlivé produkty - dlouhodobě a opakovaně použitelné po mnoho let.
  • Křišťálové sklo je inertní a nereaguje s látkami nebo materiály, které přicházejí do styku (na rozdíl od plastů, které mohou například uvolňovat bisfenol A (BPA)). Výrobní procesy jsou zcela bez BPA (bez plastu).
  • Křišťálové sklo vyhovuje všem známým migračním limitům a je plně certifikováno pro bezpečné použití s jídlem a pitím. 100% recyklovatelné.
  • Certifikace Green Dot (výrobní závody Německo - společnost se zavázala k využití a recyklaci) 45% FSC® - Forest Stewardship