Křišťálové sklenice na Rum a Whisky Bossa Nova 4ks, 330 ml, Nachtmann

Kód: NM92076
699 Kč –14 %
29633 1 kristalove sklenice na rum a whisky bossa nova 4ks 330 ml nachtmann
699 Kč –14 % 599 Kč / balení 150 Kč / 1 ks
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do:
10.10.2022

Sada 4ks. Zářivě průzračný a luxusní Bavorský bezolovnatý křišťál, 200 let tradice výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 4 ks křišťálových sklenic. Řada Nachtmann Bossa Nova vykouzlí pohodou jako tanec, pro který je pojmenována. Série Bossa Nova plastickým 3D pleteným dekorem, který svádí prsty k doteku a prodlužuje pohodu společně strávenou u stolu. Vysoce kvalitní křišťálové sklo z Bavorské sklárny patřící pod koncern RIEDEL s tradicí stovek let. Sklenice jsou primárně určeny k podávání WHISKY s kostkami ledu, je samozřejmě využitelná i pro další alkoholické i nealkoholické nápoje.

Bezolovnatý křišťál lze bez obav ze šednutí mýt v myčce na nádobí, díky minimálnímu obsahu přidaných látek je velice ohleduplný k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleničky na Lihoviny
Barva: Čirá
Typ výrobku: Sklenice
Série: Bossa Nova
Sleva %%%: 10-20%
? Druh Nápoje: Whisky, Rum
Materiál: Křišťálové sklo
Číslo výrobku: 92076

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Sklenice, vázy a dekorace Nachtmann jsou synonymem pro mimořádnou kvalitu z rukou zkušených Šumavských a Bavorských sklářů, jejichž umění se dědí již několik generací. Tradice výroby od roku 1834, kdy sklář Michael Nachtmann zakládá společnost F.X. Nachtmann. Společnost zpočátku vyrábí své výrobky v místě Unterhütte poblíž Herzogau v Bavorském lese. V roce 1983 položeny základy pro nové nejmodernější křišťálové zařízení ve Weidenu. V roce 1995 Nachtmann přebírá továrnu Amberg od Rosenthalu za účelem rozšíření svých vlastních výrobních zařízení strojově vyráběných skleněných výrobků. Od roku 2004 spadá pod koncern RIEDEL. Vše začíná pečlivým výběrem surovin. Primárními složkami pro vysokou sklářskou výrobu jsou křemenný písek, oxid kovu, oxidy alkalických kovů a vápno. Veškeré složky se taví při cca 1500 ° C. Tekuté sklo je následně lisováno do forem. Následuje mnoho dalších produkčních kroků až po finálové leštění. Moderní technologie a velmi přesná kontrola kvality zajišťují úspěch a vysokou kvalitu.

  • Trvanlivé produkty - dlouhodobě a opakovaně použitelné po mnoho let.
  • Křišťálové sklo je inertní a nereaguje s látkami nebo materiály, které přicházejí do styku (na rozdíl od plastů, které mohou například uvolňovat bisfenol A (BPA)). Výrobní procesy jsou zcela bez BPA (bez plastu).
  • Křišťálové sklo vyhovuje všem známým migračním limitům a je plně certifikováno pro bezpečné použití s jídlem a pitím. 100% recyklovatelné.
  • Certifikace Green Dot (výrobní závody Německo - společnost se zavázala k využití a recyklaci) 45% FSC® - Forest Stewardship