Křišťálový džbán Jules 1 l, Nachtmann

Kód: NM101977
629 Kč –2 %
Křišťálový džbán Jules 1 l, Nachtmann
629 Kč –2 % 619 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Zářivě průzračný a luxusní Bavorský bezolovnatý křišťál, 200 let tradice výroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Džbán JULES o objemu 1135 ml pro podávání vody, nealkoholických nápojů nebo koktejlů. Estetický a krásně vyřezaný z toho nejlepšího křišťálu, ten prostě musíte mít...Křišťálové sklo série JULES od Nachtmann kombinují ve svém designu silné a dynamické prvky s elegancí a jemností.

Bezolovnatý křišťál lze bez obav ze šednutí mýt v myčce na nádobí, díky minimálnímu obsahu přidaných látek je velice ohleduplný k životnímu prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Džbány a Karafy
Záruka: 2 roky
Barva: průhledná
Druh Nápoje: Nealko, Koktejl
Série: Jules
Materiál: křišťálové sklo
Objem (ml): 1135
Materiál: Křišťálové sklo
Typ skla: bezolovnatý křišťál
Výška (mm): 222
Průměr (mm): 104

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo

Tradice výroby od roku 1834, kdy sklář Michael Nachtmann zakládá společnost F.X. Nachtmann. Společnost zpočátku vyrábí své výrobky v místě Unterhütte poblíž Herzogau v Bavorském lese. V roce 1983 položeny základy pro nové nejmodernější křišťálové zařízení ve Weidenu. V roce 1995 Nachtmann přebírá továrnu Amberg od Rosenthalu za účelem rozšíření svých vlastních výrobních zařízení strojově vyráběných skleněných výrobků. Od roku 2004 spadá pod kocern RIEDEL.

Vše začíná pečlivým výběrem surovin. Primárními složkami pro vysokou sklářskou výrobu jsou křemenný písek, oxid kovu, oxidy alkalických kovů a vápno. Veškeré složky se taví při cca 1500 ° C. Tekuté sklo je následně lisováno do forem. Následuje mnoho dalších produkčních kroků až po finálové leštění. Moderní technologie a velmi přesná kontrola kvality zajišťují úspěch a vysokou kvalitu.

Poznejte mimořádnou kvalitu z rukou zkušených Šumavských a Bavorských sklářů, jejichž umění se dědí již několik generací.