Osobní odběr zboží v Praze 9 Satalicích je opět možný každý pracovní den 9:00 - 17:00.

AROSA 570 G PREMIUM STEEL

Kód: 18.128.31
35 990 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Plynový kotlový gril z nerez oceli, stabilní kontrukce, prémiový vzhled, EASY FLIP technologie, aromatizační trychtýř, Dvojitý hořák GBT, Gas Safety System, sklopné odkládací plochy, elektro zapalování, plynulá regulace, boční hořák s držákem na pánev wok, integrovaný teploměr, dvířka na magnet, grilovací plocha Ø 54 cm/2290 cm2, výška pracovní plochy 91 cm.

Švýcarské grily OUTDOORCHEF jsou navrženy a vyvinuty inovativními švýcarskými inženýry. Zatímco se naše grily neustále zdokonalují, základní myšlenka jedinečného grilu v kotlovém provedení, který snadno, všestranně a zdravě griluje, existuje již více než dvě desetiletí. Švýcarská společnost OUTDOORCHEF je stále vášnivá v tom, aby grilování bylo uvolněným a rozmanitým zážitkem, který spojuje lidi a dává jim příjemný čas. OUTDOORCHEF se vyznačuje od ostatních grilů  trychtýřem, srdcem kotlového grilu, který před 25 lety způsobil revoluci na trhu s grily. Osvědčený trychtýřový systém také zabraňuje nežádoucímu skapávání tuku na hořák v našich inovativních grilech 21. století, zatímco sférický tvar zajišťuje dokonalou distribuci tepla. U metody nepřímého grilování se gril OUTDOORCHEF přemění na konvekční grilovací systém a je proto ideální pro přípravu masa, zejména velkých kusů masa, které se jemně uvaří a pokud jde o šťavnatost, lze ho jen těžko překonat - grilované jídlo nemusí být ani otočeno. To ponechává více času na povídání a posedávání s přáteli.

Díky všestranným možnostem použití nahradí grily od společnosti OUTDOORCHEF kompletní kuchyň. Dvojitý hořák lze použít k vaření při nízkých teplotách a ke grilování, pečení a vaření při vysokých teplotách. Ať už maso, křupavá pizza, čerstvý chléb nebo paella - kulinářské kreativitě se meze nekladou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OUTDOORCHEF AROSA 570 G PREMIUM STEEL přináší revoluci v kotlových plynových grilech. Kromě moderního minimalistického designu disponuje AROSA 570 G technologií Gourmet Burner (GBT) a novým systémem bezpečnosti Gas Safety System (GSS).Technologie Gourmet Burner umožňuje používat stálý a nepřetržitý teplotní rozsah 80 až 360 stupňů, což není funkce dostupná u žádného jiného grilu na trhu. Spolu s novým systémem hořáků vyrobeným výhradně z nerezové oceli otevírá celou řadu možností pro různé grilovací techniky. Nyní je možné u pečení masa a ryb snadno snížit teplotu na pouhých 80 stupňů!!! Ochrana plamene GSS ideálně chrání zapálené hořáky před povětrnostními vlivy a umožňuje vám snadné grilování při nízkých teplotách od 80 stupňů, a to i ve větrných dnech. Pokud je hořák zhasnut poryvem větru, systém to zjistí a hořák se znovu automaticky zapálí. Dva skládací boční stoly také poskytují dostatek prostoru pro přípravu. Funkce uzamčení pravého bočního stolu také usnadňuje manévrování s grilem. Arosa 570 G Premium Steel má taktéž boční hořák s integrovaný v pravém odkládacím stolku. Luxusní vzhled, pevné hliníkové panty, praktický držák na ručník a držáky náčiní již pouze dotváří dokonalý vzhled.

Arosa 570 G Black Style zaujme čistým a výkonným vzhledem. Nové modely dělají z grilování 360stupňový venkovní zážitek, který vzdoruje větru a počasí. Ať už grilování na vrcholu Matterhornu nebo na plážové promenádě s výhledem na moře.

Technologie Gourmet Burner (GBT):
Technologie Gourmet Burner umožňuje použití nepřetržitého nepřerušeného teplotního rozsahu 80 - 360 stupňů ve standardní poloze. V souvislosti s novým, zcela vyrobeným systémem hořáků z nerezové oceli otevírá zcela nové možnosti, pokud jde o rozmanitost grilu. Vařte pouze na 80 stupňů a poté prudce smažte - pro ještě šťavnatější grilované jídlo!

Bezpečnostní systém pro plyn (GSS):
Kromě high-tech je také nejvyšší prioritou bezpečnost - díky inovativnímu systému Gas Safety System (GSS) je grilování s plynem ještě bezpečnější. Flame Guard vyvinutý společností OUTDOORCHEF optimálně chrání zapálený hořák před povětrnostními vlivy, takže můžete grilovat pohodlně i při nízkých teplotách 80 stupňů a více. Pokud hořák zhasne kvůli silnému větru, zajistí plamenná ochrana to, že se systém hořáku znovu a znovu zapálí sám. Tím se zabrání úniku plynu, který se hromadí a který by se později mohl neúmyslně vznítit. Bezpečnostní světlo integrované v otočném ovladači znamená ověřenou bezpečnost OUTDOORCHEF: uživatel může na první pohled zjistit, zda je ventil otevřený nebo zavřený.

Další funkce:
Plynová láhev, další grilovací rošt a kámen na pizzu lze také uložit do dobře promyšlené spodní stavby (není součástí dodávky). Skládací boční stolek také poskytuje dostatek prostoru pro přípravu. Díky své funkci uzamčení slouží boční stolek také k manévrování s grilem. Pevný pant z tlakově litého hliníku, praktický držák na ručník a držáky na příbory balíček dokonale završují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily
Materiál: Ocel
Typ výrobku: Plynové grily
Výbava: Poklop s hliníkovým kloubem,Teploměr,Regulátor tlaku + hadice,Elektro zapalování,Funnel systém,Odkapávací plocha,Vyjímatelný rošt,Nepřilnavý povrch,Velká kolečka,Odkládací plocha,Úložný prostor,Stabilní kontrukce,Boční hořák,GBT hořák,Gas Safety Systém
Hmotnost: 65Kg
Výkon grilu: 12,7 kW
Počet hořáků: 2+1
Velikost plynové bomby: 5kg/10kg
Šířka grilu: 144 cm
Výška grilu: 111,5 cm
Hloubka grilu: 81,5 cm
Průměr grilovací plochy: 54 cm
Materál grilu: Smalt
Materál grilovací plochy: Smaltovaná ocel
Typ grilu: Kotlový
Grilovací plocha (cm2): 2290

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OutdoorChef

Švýcarské grily OUTDOORCHEF jsou navrženy a vyvinuty inovativními švýcarskými inženýry. Zatímco se naše grily neustále zdokonalují, základní myšlenka jedinečného grilu v kotlovém provedení, který snadno, všestranně a zdravě griluje, existuje již více než dvě desetiletí. Švýcarská společnost OUTDOORCHEF je stále vášnivá v tom, aby grilování bylo uvolněným a rozmanitým zážitkem, který spojuje lidi a dává jim příjemný čas.
  OUTDOORCHEF si zachoval trychtýř, srdce kotlového grilu, který před 25 lety způsobil revoluci na trhu s grily. Osvědčený trychtýřový systém také zabraňuje nežádoucímu skapávání tuku na hořák v našich inovativních grilech 21. století, zatímco sférický tvar zajišťuje dokonalou distribuci tepla. U metody nepřímého grilování se gril OUTDOORCHEF přemění na konvekční grilovací systém a je proto ideální pro přípravu masa, zejména velkých kusů masa, které se jemně uvaří a pokud jde o šťavnatost, lze ho jen těžko překonat - grilované jídlo nemusí být ani otočeno. To ponechává více času na povídání a posedávání s přáteli.

Díky všestranným možnostem použití nahradí grily od společnosti OUTDOORCHEF kompletní kuchyň. Dvojitý hořák lze použít k vaření při nízkých teplotách a ke grilování, pečení a vaření při vysokých teplotách. Ať už maso, křupavá pizza, čerstvý chléb nebo paella - kulinářské kreativitě se meze nekladou.

ŠVÝCARSTVÍ. DNA společnosti: jedná se o Švýcarskou společnost a můžeme se ohlédnout za dlouhou švýcarskou histori. Outdoorchef AG je dceřinou společností skupiny Diethelm Keller Group, celosvětově působící švýcarské holdingové společnosti, kterou provozuje čtvrtá generace zakládající rodiny. Historie skupiny Diethelm Keller sahá do 19. století. Portfolio značek skupiny Diethelm Keller zahrnuje luxusní značky nábytku jako Dedon nebo Garpa, cestovní portál Globetrotter a grily a grilovací pomůcky OUTDOORCHEF.