Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2860 hodnocení
5
2781x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JM
Jiri Martinec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2020
JD
Jan Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2020
Stímto obchodem jsem spokojem.
Ačkoliv psali, že zboží je skladem, tak zboží stále nemám. Dnes již 11-tý den.
Vážená paní Landová, Vaše reakce je neseriózní. Objednala jste si zboží (2 měsíce vyprodané v celé ČR), u kterého bylo viditelně uvedeno že není skladem - dodání je 1-4 týdny. Před pár dny jsme Vás informovali o termínu dodání již nyní po víkendu. U všech výrobků, kde je zeleně napsáno SKLADEM garantujeme okamžité odeslání, pokud tam je uvedeno červeně že skladem není, záleží dodání na dodávkách daného artiklu od výrobce což ihned po obdržení relevantní informace oznamujeme zákazníkovi.
J
JJ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2020
Vše fungoval bez problémů.
rychlost, slušnost, ochota
MB
Mlada Boleslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2020
MM
Milan Mutinský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2020
PC
Pavlína Cedivodová
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2020
Doporucuji. Vse bylo v poradku.
MK
Martin Kadlec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2020
MT
Martin tvrdy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2020
Super!! Zboží dorazilo druhý den. Děkuji
+ ok
+ super obchod
+ Einfach super
- Noc
JH
Jarmila Hollmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
ES
Eva Sauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Doporučuji
MT
Martin Takács
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Byl jsem velmi mile překvapen kdyz mi objednané zboží dorazilo druhy den od objednání a to tesne pred svátky.
ZH
Zdeňka Hanáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Za sebe můžu říct,že jsem velmi spokojená,objednávala jsem na poslední chvíli před vánoci a zboží mi bylo dodáno rychle.
M
Miloš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2020
Neskutečná rychlost dodání, v Pá v 17.00 jsem objednal na e-shopu, v So v 11.00 jsem měl před domem PPL. A to vše v čase předvánočním. Klobouk dolů pro obchod i přepravce!
Velký výběr velmi kvalitního zboží.
DF
Dětské boty Dagmar Formánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.1.2020
KN
Karel Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
S obchodem i se zbožím jsem byl maximálně spokojen. Obchod mohu doporučit.
JA
Jitka Aberlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.1.2020
Maximální spokojenost. Profesionální komunikace, rychlé vyřízení objednávky i reklamace (z důvodu poškození při přepravě).
Nákup byl rychlý, přehledný postup prodeje, rychlé a uspokojivé jednání
