Veškeré zboží máme ve vlastním skladu k okamžitému odeslání nebo vyzvednutí v Praze 20. Otevírací doba pracovní dny 9 - 16h.

MEATER

logo meater

Inovativní technologický start-up, který se zabývá vývojem chytřejších spotřebitelských produktů připojených k internetu a ovládaných mobilními zařízeními. Posouváním hranic v oblasti hardwarového a softwarového designu se zaměřením na využívání nejmodernějších technologií k řešení každodenních spotřebitelských problémů pomocí chytřejších produktů.

Společnost byla založena 2. ledna 2015 mezi třemi spoluzakladateli s více než 30 lety kombinovaných zkušeností v oblasti hardwarového a softwarového inženýrství. Jako blízcí přátelé se zakladatelé sešli u grilovací večeře a po několika lahvích červeného vína a lahvích skotské se rozhodli vzít své problémy do vlastních rukou a přestat čekat, až je vyřeší někdo jiný. Tato mentalita je hnací silou, která se odráží ve firemní kultuře umožňující progresivní nápady, pozitivní myšlení a inovace.

2 položek celkem
Bezdrátový vpichovací teploměr MEATER
2 899 Kč / ks

MEATER je první skutečně bezdrátový inteligentní teploměr na maso. Geniální pomocník pro přípravu na rotačním špízu....

MTR-240049
Bezdrátový vpichovací teploměr MEATER plus
3 499 Kč / ks

MEATER+ je první skutečně bezdrátový inteligentní teploměr na maso. Geniální pomocník pro přípravu na rotačním špízu....

MTR-240124

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem