PEUGEOT

PEUGEOT mlynky a prisluenstvi pro konzumaci vina LOGO

Od roku 1840 jsou mlýnky Peugeot základním měřítkem pro labužníky i vyhlášené kuchaře. Jsou to výjimečné kousky, které se staly ikonami nádobí, od mlýnků na kávu až po mlýnky na sůl, pepř nebo koření, ruční nebo elektrické. Mlýnky Peugeot je potěšením používat s elegantním designem, svými ušlechtilými nezničitelnými materiály, řadou tvarů a barev a jejich stále inovativnějšími mechanismy s doživotní zárukou. Pepřové mlýnky, solné mlýnky, mlýnky na koření a kávu, jak ruční, tak elektrické, jsou navrženy s jediným cílem: extrahovat co nejoptimálnější texturu, mletou a chutnou chuť při hledání lahodného smyslového zážitku. Aromatická cesta světem smyslů, pozvání kulinářské dokonalosti s rozhodně moderním a současným přístupem, které odráží vnímání současného francouzského umění žít.

4 položek celkem
darkova sada vyvrtky a vakuove pumpy OENOLOGY PEUGEOT 1
1 635 Kč –3 %
1 590 Kč

Dárková sada obsahuje: vývrtka Altar s řezačkou fólie, vakuová pumpa Epivac a nálevka Arros

nerezove kulicky na cisteni karafy
310 Kč –4 %
299 Kč

Čisticí nerezové kuličky na dekantéry a karafy. Velice snadno odstraní všechnu usazeniny.

sada mlynku peugeot NANCY a cerneho pepre tan hoi
1 189 Kč –8 %
1 090 Kč

Mlýnek na pepř Nancy 18 cm, který je pevně uložen ve svém vznešeném průhledném pouzdře, dokonale rozemele vietnamský pepř Tan Hoi! V posledním okamžiku se tento černý pepř...

otevirak na sekt nebo sampanske RÉHO PEUGEOT
Tip Časově omezená AKCE až 20 % sleva
720 Kč –10 %
650 Kč

Ideální dárek pro milovníky šumivého vína, zejména pro ženy se stane otevírání lahve sektu nebo šampaňského zábavou a snadným úkonem.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem