Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2860 hodnocení
5
2781x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RŠ
Romana Švarcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2018
Rychlé dodání, perfektně zabalené.
PŠ
Petr Šebesta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2018
Rychle došlo,perfektně zabalený a i cena je dobrá.
MP
Markéta Pancnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2018
Zboží došlo pečlivě zabalené a v pořádku,dodání obratem!Vřelé dík!
Objednal som tovar na Slovensko a po zaplatení mi bol včas doručený.
ZP
Zuzana Panská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2018
BL
Blanka Lorenzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2018
Vše Ok, je to opakovaný nákup, skvělé zboží, které jinde není????
Rychlá komunikace, bezproblémové dodání
MG
Martina Grohmann
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2018
Skvele jednani a pristup k zakaznikum.
JJ
Jaroslava Jabůrková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2018
Vše v naprostém pořádku, rychlost dodání super !
PP
Petr picek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2018
Spokojen s nákupem a v kombinaci s PPL-výborná volba.
HM
Helena Matrasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2018
Přehledná stránka, rychlé doručení. ????
Moje první zkušenost je velmi kladná. Vše od objednávky po doručení výrobku bylo velmi rychlé a bezproblémové.
bezproblémový nákup
Skvělá komunikace
bezproblemovy nakup, objednavka, doruceni, zaplaceni
+ ohromná ochota personálu (p. Hroch), rychlé dodání
- nic
+ Rychlost
Až na malý nedostatek uvedení na skladě ,nákup a komunikace na dobré úrovni
+ rychlost vyřízení objednávky, bezproblémové doručení a bezpečné zabalení křehkého zboží
+ super rychlé vyřízení objednávky
+ snaha i o rychlé dodání - na tom bych tolik netrvala, klidně by mohlo dojít zboží i o nějaký den později - viz níže
+ zboží pečlivě zabaleno, navíc opatřeno upozorněním KŘEHKÉ
- hlavní nevýhodou - alespoň pro mě jako zákazníka - je doprava zboží přepravní společností PPL, s níž má obchod smlouvu
- ač jsem upozorňovala (obchod i firmu PPL), že potřebuji, aby mi bylo zboží dovezeno domů - z důvodu váhy (5kg) a křehkého zboží, nikoliv do ParcelShopu, který jsem si nezvolila - nebylo mi vyhověno
Myslím, že obchod doporučit lze, je zde krásné, kvalitní a luxusní zboží, které může sloužit jako skvělý, v tomto případě vánoční dárek,ostatně proto jsem si zboží objednala. Nicméně byl to můj první a zároveň i poslední nákup. Naštěstí nejsem na e-shopech závislá, bydlím ve velkém městě. Je ale pro mě důležitý dopravce a praktiky PPL nehodlám tolerovat, viz níže. A není to jen názor můj.
