Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2860 hodnocení
5
2781x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VP
Vlasta Pytelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2024
Bezva
DS
Danuše Slavíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2024
Velká spokojenost.Doporučuji.
LS
Lenka Sychrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.4.2024
Veklá spokojenost
ZK
Zdeněk Kudrnáč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.3.2024
Bezproblémový nákup i vrácení zboží.
BH
Blanka Havlíčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2024
zatím nevím, až jak budou vypadat uskladněné brambory
LŠ
Libuše Špírková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2024
Super rychlost dodání a skvělá kvalita produktu.
+ Rychlé dodání zboží. Krásné formy na bábovku.
+ Výborná komunikácia, ochota, rýchlosť vybavenia objednávky
R
Rome
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2024
Vše v pořádku, dobrá cena, rychle vyřízeno, spokojenost.
PR
Petr Rapčan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2024
Tímto bych chtěl poděkovat paní majitelce za velmi lidský přístup a zájem o zákazníka. Já jsem spokojený a určitě ještě objednám. Byl jsem velmi spokojený :-)
Velká spokojenost
+ rychlost
AK
Alice Kováříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2024
spokojená
MC
Marie Chocholová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2024
velká spokojenost
Před objednáním jsem u Vás vznesl dotaz na který jste vůbec nereagovali:
Dobrý den, chci se zeptat:
Máme už dlouhou dobu hranatý hrnec WOLL PROFI GUSS, 28cm. Úplná spokojenost. Asi před rokem jsem zjistil, že se roztříštila poklice na úplně malé kousky, zatížena nebo namáhaná nebyla.
Předpokládám, že hrnec, co nabízíte - TITANUM NOWO, WOLL 28cm, hranatý, je stejný, asi bude pokračovatelem té původní výše uvedené značky.
Možná mi to potvrdíte, jestli to tak je, každopádně chci objednat u Vás tu poklici. Ta původní měla v úchytu ještě možnost přistavení, nebo zastavení úniku páry. Má to i ta Vaše?
Dejte prosím vědět. Děkuji za info, poklici bych objednal obratem.
Přeji hezký den
Naštěstí ta poklice je super, takže jsem spokojen.
Dobrý den,
jsme moc rádi, že poklice sedí, mrzí nás že jste si nepřečetl naši odpověď a uvádíte zde že jsme nereagovali. Na Váš dotaz v 15:00 jsme reagovali v 16:30, odpověď i doporučení poklice jistě naleznete ve své emailové schránce. Děkujeme a přejeme ať poklice vydrží opět dalších 10 let.
Vše v pořádku, rychle vyřízeno, spokojenost.
+ krásné zboží, rychlost dodání, pečlivě baleno
LN
Lenka Neumanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.2.2024
Jsem velmi spokojená.
J
Jirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2024
Super doporučuji
HM
Hana Mádlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2024
doporučuji
