Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2860 hodnocení
5
2781x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LH
Lucie Hubinkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2023
Naprostá spokojenost
MS
Marcela Saxová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.12.2023
Maximální spokojenost. Kvalitní zboží, dodání rychlé, bezpečně zabalené. Určitě se vrátím.
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2023
Vše v pořádku.
MŠ
Monika Špinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2023
Opravdu kvalitni zboží. Dobré zkušenosti s tímto obchodem.
+ široký sortiment zboží
- nevím
Spokojenost
IA
Ivan Akrap
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.11.2023
Jsem velmi spokojen děkuji.
JŠ
Jan Ševr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2023
Vše Ok
ZB
Zdeňka Bzonková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2023
jsem spokojena, byl to 1.nákup
LM
Ladislav Mach
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Ok
Rychle dodání a super přístup
Vše OK. Zboží dorazilo v pořádku. Doručeno do druhého pracovního dne.
PK
Pavol Kolesar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
Velice spokojen
Kvalitní zboží,dobrá komunikace. rychlé dodání
BL
Blanka Lorenzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2023
Úžasná pánev, i do trouby. Používám nejvíce ze všech hrnců, co mám - na vaření, dušení, pečení, smažení. Už mám jednu, tak jsem usoudila, že by se mi hodila ještě jedna :-)
JK
Jana košťálová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2023
Jsem velmi spokojená rychlé dodání, perfektně zabaleno
LT
Libor Tomek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2023
Doporučuji, rychlé dodání.
+ Nejlepší cena toho, co jsem hledal, proto jsem nakoupil.
+ Dobrá zkušenost.
+ Za příplatek nabízejí lepší balení. To také bylo lepší, ale zboží v krabici bylo více chráněno vystýlkou v horní části krabice a na stranách. Vespod téměř nic. Ale i tak křehká porcelánová mísa dorazila nepoškozená.
Rád se vrátím pro další nákup.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2023
Pekáč vypadá pěkně, ale husa se do ní nevejde, kachna a kuře ano.
Ochota
