Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2861 hodnocení
5
2782x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VK
Věra Klocperková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
ANO. Ochotná komunikace, rychlé vyřízení, zboží vypadá krásně, zatim nevyzkoušeno...je to dárek.
Neuvěřitelně rychlý.
Precizní zabalení.
Jasná komunikace
Vstřícný přístup a ochota.
+ Fajn zboží, rychlé dodání, dobrá domluva.
- Připlatila jsem si za lepší zabalení. Přišel tak obskurně zabalený balíček, že jsem se o zboží bála a nepřála bych si vidět, v čem by zboží přišlo, kdybych si nepřiplatila za speciální balení. Trochu mě to roztrpčilo.
Vaše zklamání přepravním obalem nás moc mrzí. Zásilky chráníme proti poškození "vyložením" střiží z kartonových krabic, jedná se o ekologický a plně recyklovatelný materiál a většina zákazníků oceňuje, že krabice není plná plastů. Vzhledem k chování dopravců k zásilkám jsme nuceni zboží balit opravdu předimenzovaně. Pánev WOK kterou jste zakoupila často chodila k zákazníkům "šišatá", proto bylo v krabici tolik výplně. Co se týče příplatkového zabalení o kterém píšete, ve Vaší objednávce nebylo objednané. Věříme, že jste s pánví spokojena a její používání Vám činí radost :-)
Pokud by jste v budoucnu požadovala zboží zabalit s použitím plastových výplní, prosíme kontaktujte nás, rádi Vám jej takto zabalíme.
+ příkladně zabaleno
+ rychle posláno
Křehká kamenina zabalena ve velké krabici se spoustou kartónového scartu okolo - velmi dobře!!!
skvělé chování ke klientům
MK
Miroslav Kotoul
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2021
IK
Irena Korandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
EH
Eva Hrabetova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
IJ
Iva Jobánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
rychlost doručení
MM
Martina Michalisková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
Spikojenost
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2021
Bezproblémový rychlý nákup
B
Bára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2021
Zboží přišlo rychle,perfektně zabalené.Nemám co vytknout...
K
Kamila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.12.2021
Oceňuji komunikaci obchodu. I když doba dodání byla vinou zpomalené výroby vlivem pandemie velmi dlouhá, obchod mne pravidelně kontaktoval a informoval. Po obdržení dodatečné platby pak odeslali velice rychle, takže jsem spokojená a ráda doporučuji
