Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
2861 hodnocení
5
2782x
4
45x
3
14x
2
3x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DŠ
Dana Šťastná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2020
Vždy vysoká kvalita zboží, rychlé dodání!
GR
Gabina Resselová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2020
rychlost a spolehlivost
KM
Krahulíková Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2020
Objednal jsem, zaplatil jsem a přišlo velmi rychle. Takže není co vytknout ....
R
Radek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2020
Naprosto spokojen
JC
Jaroslav Civín
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2020
Velmi spokojen.
AS
Andrea Rabusicova sro
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2020
ANO MOC SPOKOJENI DĚKUJI
Obchod proběhl rychle a bez problémů
Ľ
Ľubomír
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2020
spokojnosť, tovar doručený za dva dni
JB
Jana Bernáthová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2020
Rychlé jednání, odpovídající kvalita.
+ rychlé dodání, emailová komunikace
DS
Dana Smržová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2020
Rychlé dodání ve slíbené kvalitě.
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2020
ŽÁDALA JSEM O FAKTURU A ŽÁDNÁ REAKCE
Dobrý den,
Vaše negativní reakce nás moc mrzí úplně jí nerozumíme. Zboží jste si objednala 11.9. v 8:13 a ten samý den v 10:58 již byla předána kurýrovi. Jsme přesvědčeni, že rychleji to již nejde. Protože byl pátek, zboží Vám bylo doručeno v pondělí 14.9. a ten samý den večer Vám byla z našeho systému automaticky zaslána faktura. Fakturu odesíláme automaticky ihned po doručení zásilky a potvrzení této informace od dopravce, což je zpravidla do 12 hodin od převzetí balíčku. Pokud se Vám email s fakturou někam ztratil, rádi Vám ji zašleme znovu. Dnes jste nás požádala o fakturu v 5:38 ráno, na toto jsme bohužel nemohli reagovat protože tak brzy není na obchodním oddělení nikdo přítomen, následně v 7:18 jste nás označila za nespolehlivé. Myslíme si, že toto není seriózní a nezasloužíme si to.
JU
Josef Urbansky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2020
Velmi
S Vaším obchodem jsem velmi spokojen.
+ ochota, vstřícnost, rychlost
Velice ochotní, vyšli mi ve všem vstříc, zboží bylo perfektně zabalené. Z nádobí jsem nadšená. Díky. J.K.
