Pepř Sikara 20g ZANZIBAR, PEUGEOT

Kód: 32739KS
209 Kč / balení 1 045 Kč / 100 g
Trvale nedostupné (ukončeno)
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zásobník ZANZIBAR s 20g Madagaskarského bílého pepře Sikara. Použitelný samostatně nebo jako zásobník do mlýnku ZANZIBAR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý pepř není zcela běžný na Madagaskaru, který se specializuje převážně na zelený pepř. Bílý pepř se získává z pepřů, které se sklízejí, když jsou zcela zralé a zčervenají. Po sklizni se na několik hodin umístí do vody, aby se odstranil vnější obal, přičemž zůstanou pouze středy. Ty se následně suší, dokud nejsou krásné krémové barvy.

Tento pepř je vynikající, bez nepříjemných živočišných pachutí, které se často vyskytují v bílých pepřích. Bílý pepř Sikara má skvělou svěží chuť a nabízí rostlinné a květinové tóny. Je ideální pro bílé maso (telecí), bílé ryby, dušenou nebo grilovanou zeleninu, tykev, chřest a ovocné dezerty (pomeranč nebo hruška).

Doplňkové parametry

Kategorie: Koření
Barva: černá
Typ výrobku: Koření
Série: Zanzibar
Číslo výrobku: 32739KS
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PEUGEOT mlynky a prisluenstvi pro konzumaci vina LOGO

Od roku 1840 jsou mlýnky Peugeot základním měřítkem pro labužníky i vyhlášené kuchaře. Jsou to výjimečné kousky, které se staly ikonami nádobí, od mlýnků na kávu až po mlýnky na sůl, pepř nebo koření, ruční nebo elektrické. Mlýnky Peugeot je potěšením používat s elegantním designem, svými ušlechtilými nezničitelnými materiály, řadou tvarů a barev a jejich stále inovativnějšími mechanismy s doživotní zárukou. Pepřové mlýnky, solné mlýnky, mlýnky na koření a kávu, jak ruční, tak elektrické, jsou navrženy s jediným cílem: extrahovat co nejoptimálnější texturu, mletou a chutnou chuť při hledání lahodného smyslového zážitku. Aromatická cesta světem smyslů, pozvání kulinářské dokonalosti s rozhodně moderním a současným přístupem, které odráží vnímání současného francouzského umění žít.