Plotýnka Grilovací litinová obdélníková 22x32 cm černá, LAVA

Kód: LVRETV2232
1 090 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Litinová plotýnka - lávový gril - tál, rozměry 32 x 22 cm, černá barva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Litinová plotýnka neboli tál v černé barvě na přípravu hamburgerů, slaniny, vajec, mořských plodů, grilování zeleniny, opékání uzenin. Vysoká akumulace tepla litinové pánve zaručí dokonalý výsledek.

Litinové nádobí se rovnoměrně prohřívá až k samému okraji a velice dlouho udržuje teplo. Díky této schopnosti klesá potřeba vysokého výkonu sporáku, grilu nebo trouby při dovařovaní pokrmu, což přináší úsporu energie. Litinové nádobí je velice stabilní a lze jej používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce, na grilu i kamnech. Litinové nádobí má přirozeně nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot. Hrnce a pánve jsou mimořádně vhodné také k zapékání v troubě. Jednoduché ruční mytí. Mytí v myčce na nádobí je možné ale nedoporučuje se z důvodu zhoršení nepřilnavosti povrchu, snížení jasu barev. 

  • litinová grilovací plotýnka
  • rozměry 22 x 32 cm
  • tloušťka materiálu - dno 4mm, hrany 3mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Rozměry: Hranatý 32 x 22 cm
Typ výrobku: Litinové plotýnky
Vnitřní Povrch: Litina
Materiál: litina
Rozměr: 22 x 32 cm
Hloubka: 2,8 cm
Materiál: Litina
Poklice: NE
Mytí v myčce: ANO
Indukce: ANO
Použití v grilu: ANO
Hmotnost: 3,2 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Lava Döküm Demir

Hlavní výrobky společnosti Lava je litinové nádobí, pánve, grilovací plotýnky a litinové grily na sporáky. Lava používá nejmodernější zařízení na lití (Sinto a DISA), přípravu písku, tavení, pískování/broušení a smaltování a je přední společností na světě. Všechny stroje jsou plně automatické a řízené CNC. Lava Díky modernímu vybavení, flexibilním a efektivním výrobním strojům nabízí nejvyšší standardy kvality a výrobky ve vysokých výrobních kapacitách. Aby zajistila potřeby a spokojenost svých zákazníků, poskytuje nepřetržitý servis díky systému komplexního řízení kvality a ERP/MRP, který je založen na neustálém zlepšování. Výrobky společnosti Lava patří mezi nejkvalitnější a zároveň cenově dostupné.