Jak vybrat svatební dar: Tipy a inspirace pro dokonalý dárek

jak vybrat svatebni dar

Výběr svatebního daru může být oříšek. Chcete novomanželům darovat něco užitečného, co jim udělá radost a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu. Ať už se jedná o blízké přátele nebo vzdálenější příbuzné, s trochou snahy a našimi tipy zaručeně vyberete ten pravý dárek.

1. Zohledněte zájmy a styl novomanželů Prvním krokem je zjistit, co novomanžele baví a co by se jim mohlo hodit. Zajímají se o vaření? Rádi tráví čas doma s přáteli a rodinou? Mají rádi moderní design nebo dávají přednost klasice? Jakmile budete znát jejich preference, snáze se vám bude vybírat dárek, který je pro ně skutečně užitečný a smysluplný. Vždy ale platí pravidlo, že luxusní zbytečnost udělá oproti obyčejné zbytečnosti vždy radost a často najde své místo.

2. Inspirujte se svatebními seznamy Mnoho párů dnes zveřejňuje svatební seznamy, kde uvádějí dary, které by si přáli. Jedná se o skvělý tip, jak zúžit výběr a darovat novomanželům něco, co si skutečně přejí. Pokud svatební seznam není k dispozici, zkuste se informovat u společných přátel nebo rodiny.

3. Praktické dárky do kuchyně a jídelny V našem eshopu naleznete širokou nabídku praktických dárků do kuchyně a jídelny, které potěší každé novomanžele. Můžete darovat sadu kvalitního nádobí, krásné sklenice na víno, elegantní jídelní soupravu, nebo stylové doplňky na stůl.

4. Personalizované dárky Můžete darovat sklenice nebo hrnky s potiskem jejich jmen, gravírované sklenice na víno, ubrusy s potiskem iniciálů novomanželů a další originální dárky.

Nezapomeňte na etiketu! Při výběru svatebního daru je důležité dodržovat i určitá pravidla etikety. Hodnota daru by se měla pohybovat v rozmezí ceny, kterou za Vás svatebčané utratili za svatební pohoštění a ostatní služby, i Vy si přece užijete krásné chvíle a dobré jídlo případně ubytování. Dar by měl být zabalený vkusně a doplněný o osobní vzkaz.

Tipy na závěr: Pokud si nejste jisti výběrem daru, zvažte spojení s přáteli a rodinou a darujte novomanželům jeden velký společný dárek. Nebojte se být kreativní a darovat novomanželům něco originálního a neobvyklého. Hlavní je, aby byl dárek vybrán s láskou a aby novomanželům udělal radost.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek, nezapomeňte, že to nejdůležitější je sdílet s novomanžely jejich radost z tohoto výjimečného dne. V našem eshopu naleznete širokou nabídku dárků pro novomanžele, které jim zaručeně udělají radost.

K SEZNAMU DÁRKŮ PRO NOVOMANŽELE