Osobní odběr zboží v Praze 9 Satalicích je opět možný každý pracovní den 9:00 - 17:00.

Grilovací litinová pánev 31 x 42 cm indukční žebrovaná 2 držadla, černá, LAVA

Kód: LVECOGT3142
1 530 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021

Litinová grilovací pánev a pekáč, žebrovaný povrch, rozměry 31 x 42 cm, černá barva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Litinová hluboká pánev nebo pekáč. Vhodná ke grilování a následnému pečení celých kusů masa, veprovou pečeni, roštěnce, hřbety. Plnohodnotné domácí grilování, příprava hamburgerů, slaniny, vajec, mořských plodů, grilování zeleniny, opékání uzenin. Vysoká akumulace tepla litinové pánve zaručí dokonalý výsledek.

Litinové nádobí se rovnoměrně prohřívá až k samému okraji a velice dlouho udržuje teplo. Díky této schopnosti klesá potřeba vysokého výkonu sporáku, grilu nebo trouby při dovařovaní pokrmu, což přináší úsporu energie. Litinové nádobí je velice stabilní a lze jej používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce, na grilu i kamnech. Litinové nádobí má přirozeně nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot. Hrnce a pánve jsou mimořádně vhodné také k zapékání v troubě. Jednoduché ruční mytí. Mytí v myčce na nádobí je možné ale nedoporučuje se z důvodu zhoršení nepřilnavosti povrchu.

  • litinový grilovací pekáč
  • rozměry 31 x 42 cm
  • hloubka 3,1 cm
  • šířka včetně úchytů 51,7 cm
  • tloušťka materiálu - dno 5mm, hrany 4mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací Pánve
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Rozměry: Hranatý 31 x 42 cm
Typ výrobku: Pánve
Vnitřní Povrch: Litina
Typ pánve: Grilovací
Materiál: litina
Rozměry: 26x26 cm
Hloubka: 3,5 cm
Materiál: Litina
Poklice: NE
Mytí v myčce: NE
Indukce: ANO
Použití v grilu: ANO
Barva: černá
Hmotnost: 3,79 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lava Döküm Demir

Hlavní výrobky společnosti Lava je litinové nádobí, pánve, grilovací plotýnky a litinové grily na sporáky. Lava používá nejmodernější zařízení na lití (Sinto a DISA), přípravu písku, tavení, pískování/broušení a smaltování a je přední společností na světě. Všechny stroje jsou plně automatické a řízené CNC. Lava Díky modernímu vybavení, flexibilním a efektivním výrobním strojům nabízí nejvyšší standardy kvality a výrobky ve vysokých výrobních kapacitách. Aby zajistila potřeby a spokojenost svých zákazníků, poskytuje nepřetržitý servis díky systému komplexního řízení kvality a ERP/MRP, který je založen na neustálém zlepšování. Výrobky společnosti Lava patří mezi nejkvalitnější a zároveň cenově dostupné.