Osobní odběr zboží v Praze 9 Satalicích je opět možný každý pracovní den 9:00 - 18:00.

Filtrační konvice Style XL 3,6L šedá, BRITA

Kód: 1039280
845 Kč / ks
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Nová moderní filtrační konvice Brita Style s LED indikátorem stavu filtrační patrony Smart Light. V balení konvie + 1 filtr MAXTRA+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní nekomplikovaný design spojený s nejlepší technologií filtrování vody od německého výrobce vodních filtrů s více než 50ti letou tradicí. Maxtra+  redukuje obsah vodního kamene, odstraňuje chlor a těžké kovy, výsledkem je chutnější a zdravější voda. Praktické silikonové poutko pro snadné otvírání umožňuje obsluhovat konvici během plnění jednou rukou.

LED indikátor stavu filtru Smart Light včas upozorní na nutnost výměny filtru Maxtra+. Zohledňuje nejen dobu používání filtru, ale i množství přefiltrované vody. Režim semaforu (zelená, oranžová, červená) je jasný a přehledný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtrační konvice BRITA
Záruka: 2 roky
Barva: šedá
Materiál: Ocel
Typ výrobku: Filtrační konvice
Barva: šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Brita_Logo_2015

 

Pitná voda obsahuje přibližně sedm stovek rozpoznatelných netoxických i toxických látek, z nichž je nejznámější chlor se svým známým zápachem. Technologie BRITA si s nimi ale i s těžkými kovy dokáže poradit a tak snížit tvrdost vody. Tím se zvýší nejen její kvalita, ale také životnost kávovarů nebo rychlovarných konvic, ale i žehliček a všeho, co ohřívá vodu. Naproti tomu pro váš organismus prospěšné minerály jako vápník nebo hořčík zůstávají. Voda bez nežádoucích látek lépe chutná sama o sobě, ale zvýrazní také chuť i aroma kávy, čaje a dalších připravovaných nápojů.

Filtrační systém německé rodinné firmy BRITA prošel od svého vzniku v roce 1966 celou řadou inovací a výsledek se blíží dokonalosti. Jeho základem je mimořádně účinná vyvážená směs aktivního uhlí a pryskyřice, uložená v patronách Maxtra. Jedna vystačí na měsíc provozu nebo na úpravu až 100 litrů vody. U veškerých námi dodávaných modelů bude za vás životnost hlídat BRITA Memo.

Systém BRITA Maxtra pracuje s jedinečným čtyřstupňovým filtračním modelem. V prvním stupni protéká voda jemným síťovým filtrem. Následně speciální iontový měnič sníží obsah vodního kamene (a tím i tvrdost vody) i těžkých kovů, jako olovo a měď.  Ve třetím stupni přijde na řadu aktivní uhlí snižující obsah látek ovlivňujících vůni a chuť vody – zejména chloru. A konečně – ve čtvrté fázi projde voda posledním jemným filtrem, který zachytí i ty nejjemnější usazeniny.

Záleží vám na životním prostředí? Filtrační patrony jej ani zdaleka tolik nezatíží, jako „pet lahve“.