Velká mísa na uskladnění ovoce a zeleniny s korkovým víkem, 6,5l granátová, Emile Henry

Kód: 348765
3 190 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Vytvořeno s chytrým designem a použitím přírodních materiálů, které jsou ideální pro skladování čerstvých produktů - velká úložná mísa funguje na 2 úrovních. Korkové víko, které slouží jako mísa na ovoce, poskytuje elegantní prezentaci, zatímco keramický podstavec nabízí prostor pro uchování čerstvé cibule, řepy nebo brambor ale i ovoce jako třeba jablka. Nedostatek světla pod víkem zpomaluje klíčení a 3 malé otvory zajišťují správnou ventilaci. Ve spojení s izolačními vlastnostmi z korku a keramiky vytváří velká úložná mísa Emile Henry podobné podmínky jako ve sklepě přímo v srdci vaší kuchyně nebo jídelny. V horní části korková mísa opatrně hostí i to nejjemnější ovoce. Odpočinek na povrchu korku snižuje pravděpodobnost, že se ovoce v místě dotyku zkazí. Různé tipy pro předávání kultury spoléhají na myšlenku, že korek pomáhá udržovat ovocné mušky pryč a absorbovat vlhkost, kterou by ovoce mohlo uvolňovat. Díky tomu je velká ochranná mísa tak výjimečná spolu s velkorysým a elegantním vzhledem. Velká granátově červená mísa. Hmotnost 3,14kg, Průměr 36cm, Výška 15,7cm, Vnitřní výška 10cm, Maximální vnitřní kapacity 6,5L. Všechny produkty Emile Henry jsou vyráběny ve Francii a nabízejí desetiletou záruku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přirozený způsob uchovávání ovoce. Vás kuchyňský miniaturní sklípek o objemu 6,5 l. Vyrobeno z přírodních materiálů a je určena pro vystavování a skladování čerstvého ovoce a zeleniny v kuchyni tak, aby bylo pořád po ruce.

Vrchní část je z korku portugalských dubů, který přirozeným způsobem odvádí přebytečnou vlhkost a navíc svou specifickou vůní odpuzuje otravné octomilky a podobný hmyz. Spodní část je keramická, oboustranně glazovaná s 3 větracími otvory. Tři malé otvory ve dně mísy poskytují ideální ventilaci. Díky spojení dvou přírodních materiálů – korku a keramiky, vznikají ideální podmínky pro skladování.

  • Hmotnost: 3,14 kg
  • Objem: 6,5 l
  • Výška: 15,7 cm
  • Vnější Ø : 36 cm
  • Vnitřní Ø : 34,3 cm
  • Barva: granátově červená
  • keramickou část lze mýt v myčce nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na potraviny
Barva: červená
Rozměry: Kulatý 36 cm
Typ výrobku: Dózy na potraviny, Mísy a misky
Vnitřní Povrch: Keramika
Materiál: keramika
Číslo výrobku: 348765

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Logo_EmileHenry_RVB_Vertical_Petit_NoR

Již slovo Francie polechtá po duši každého gurmána. Je zemí dobrého jídla i pití a to vyžaduje kvalitní nádobí. Tuto dokonalost již více než 150 let přináší francouzská rodinná manufaktura Emile Henry, vyrábějící z tradiční burgundské hlíny, kterou průběžně zdokonaluje využitím nejmodernějších technologií. Výsledkem je nádobí na vaření, pečení i stolování, které si bez zamilujete. Každý kus z je originálem, ručně vyráběným z čistě přírodních materiálů.